D.W. Chałubiński - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn

Jesteś 83909
gościem
na naszej stronie


Oferta

Zakopane  to miasto, które odwiedzane jest każdego dnia przez setki różnorodnych wycieczek, które przybywają tutaj często zaledwie na jeden dzień. W przeciągu jednego dnia niestety nie da się zobaczyć wszystkich osobliwości i najważniejszych miejsc, a rozrywka w Zakopanem w czasie maksymalnie kilkunastogodzinnego pobytu także będzie bardzo mocno ograniczona.No dobrze, jeśli jednak jest się już w Zakopanem, warto cza
więcej na temat: Plan jednodniowej wycieczki do Zakopanego
Budynek wybudowany w stylu secesyjnym, stanowi jeden z największych obiektów turystycznych miasta, zlokalizowany w odległości 300 metrów od dworca PKP i PKS, usytuowany w oddaleniu od ulicy w ogrodzonym parku.

Dom Wypoczynkowy CHAŁUBIŃSKI stwarza możliwość korzystania z usług siłowni, sauny, kawiarni, barku w sali kominkowej.
Posiadamy pokoje 1; 2; 3 i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz ograniczoną ilość pokoi o podwyższonym standardzie, w tym apartamenty.

Usługi ukierunkowane są n wszelkie formy ruchu turystycznego, głównie jednak na obsługę zorganizowanych grup wycieczek szkolnych, zielonych szkół, zimowisk, obozów, kolonii, wycieczek zakładowych i szkoleń.

W parku znajduje się miejsce do gry w siatkówkę, piłką nożną, czy też palenie ogniska. 300m - Dworzec PKP, PKS, wyciąg narciarski Bachledzki Wierch, Kotelnica,
700 - Aqua Park(w budowie), Galeria Hasiora
1000m - ul.Krupówki, Muzeum Tatrzańskie, PKL Gubałówka.
W naszym budynku ma siedzibę Teatr im.ST.I.WITKIEWICZA.
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3


Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj | Plan jednodniowej wycieczki do Zakopanego